Шкільна сумка для дівчаток WINX
290 ₴
246,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 494-30-39
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкільна сумка Winx. Два основних відділення для книг і сітка-тримач для дріб'язку попереду. Висота - 32 см, довжина - 34 см, глибина - 11 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Five club |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 11 см |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246,50 ₴







