Опис :
Розмір: 37*24*10 см
матеріал: поліестр 420 D
1 відділення на блискавці, 1 відділення на липучці
2 кишені
оригінальна фурнітура
ущільнена спинка та дно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cool For School |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 37 см |
| Глубина | 10 см |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Тип | Сумка |
| Пол | Для девочек |
| Цвет | Розовый |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴




